MAİL ADRESİMİZ info@premiumtransport.com.tr

Gün geçtikçe büyümeye devam eden turizm sektöründe Limuzin servis ve Lüks araç kiralamaya duyulan ihtiyaç göz önüne alınarak kurulan Premıum Transport, kullanıcılarına kaliteyi, lüksü ve konforu bir arada sunan bir şirkettir.

Premium Transport 2019 yılında kurucusu Abdullah YILMAZ tarafından ilk faaliyetine başlamıştır.

Kurucunun Uzun ve deneyim dolu çalışma performansının ardından 2019 yılında şirketleşerek müşterilerine daha geniş hizmet yelpazesi, konforlu ve kaliteli hizmet sunmayı başarmış, global pazarın gerekliliklerine cevap verir duruma gelmiştir.

14 yıllık bilgi ve birikimini günümüze, değişim ve gelişimin hep bir adım önünde sürdürmüştür. Tüm taşımacılık faaliyetlerinde uluslararası standartlarda sürekli gelişimi gözeten şirketimiz yakaladığı başarıyı sürdürmektedir.

Premium Transport ulaşım hizmetleri,
Sektörümüze en yeni fikirler ve gelişmeleri ile girmiş en iyi Turizm Taşımacılık hizmet vereni haline gelmiştir.

Üst Yönetim Kalite Taahhüdü


Üst yönetim olarak, sürekli gelişen bir kalite yönetim sisteminin etkinliğini hesap verebilir bir düzeyde izleyeceğimiz ve raporlayacağımız ve kurumsal kültürümüz olarak konfor bazlı bir süreç yaklaşımı benimseyeceğimiz konusunda tamamen kararlıyız.

Kurumumuzun her aşamasında örnek, lider ve global olma misyonumuzu takiben;

Kalite yönetim sistemi kapsamı ve stratejisi ile kalite politikası ve hedeflerinin uyumunun sağlanacağını,

Kalite Yönetim Sisteminin amaç ve hedeflerine ulaşmak için birimlerden gelen kaynak ve eğitim ihtiyacının sağlanarak tüm çalışanların kendi birimlerinde liderliğini göstermesi için destekleneceğini,

Tüm kademedeki çalışanlarımızda kalite bilincinin oluşturulacağını taahhüt ederiz.

Kalite Politikamız


Faaliyet gösterdiğimiz Ulaşım Hizmetleri sektöründe; Sahip olduğumuz tam teminatlı araçlar, hizmet ekipmanları, ileri teknoloji ürünleri, bilgi birikimi, deneyimli nitelikli iş gücümüzle, rekabetin büyük ölçüde arttığı ve kalitenin globalleşen dünyamızda en seçici ve önemli unsur olduğu düşüncesiyle; lider, global ve örnek konumumuzun sürekliliğini sağlamayı hedefleyen aşağıdaki unsurlardan oluşmaktadır;

Müşterilerimizin talep ve beklentilerini doğru algılayıp tüm ihtiyaçlarını yüksek kalite ve hızlı servis anlayışıyla karşılama,

Müşterilerimizin talep ettiği otel, tur, transfer, araç ve organizasyonunu ulusal ve uluslararası standartlarda problemsiz ve istenilen şekilde, güvenilirlik ve doğru zamanlama ilkelerine bağlı bir kalite anlayışı ile hizmet sunmak, Hizmet öncesi ve sonrası her türlü teknik destek sağlayarak müşteri memnuniyetini sürdürmek.

Bu politikalar doğrultusunda kalite yönetim sistemimizin gerekliliklerini tam olarak gerçekleştirmek ve kalite yönetim sistemimizin etkinliğini hızla değişebilen piyasa koşullarına ve müşteri ihtiyaçlarına kolay adapte olabilecek şekilde sürekli iyileştirmek.

Ortak çabamız olan kaliteli hizmet için çalışanlarımızın iş sağlığı ve güvenliğini ön planda tutarak, mesleki ve sosyal gelişimini, kalite bilincini, sürekli eğitim programları ve aktivitelerle desteklemek, motivasyonlarının en üst seviyelerde tutulmasını sağlamak,

Faaliyetimizi sürdürürken çevreyi ve doğal kaynakları korumak, Kalite politikamız çerçevesinde sağladığımız başarıların sürdürülebilir olmasını sağlamak, daha yüksek seviyelere taşınmasını hedeflemek ve marka bilincimizin geliştirilmesini çalışanlarımızın ortak ve asli hedefleri içinde görmesini sağlamak.

FARKINIZ OLSUN!

NEDEN PREMIUM TRANSPORT?

Güven

Nerede olursanız olun, yolculuğunuz için Premıum Transport yeterli. Size özel çözümler ve hizmetlerle emrinizdeyiz. Premıum Transport ile ulaşmak istediğiniz yere en güvenli şekilde ulaştırıyoruz.

Kalite

Kişiye özel hizmetler sunan Premıum Transport, kara taşımacılığında yanınızda!Yabancı konuklarınız ya da anlık seyahatleriniz için kişiye özel alternatifler sunan Premıum Transport, size kalite ve rahatlığın tüm ayrıcalıklarını sunacak!

Konfor

Konfor, teknoloji ve güvenlik özellikleriyle meşhur olan Premıum Transport sizlere her şeyi veriyor.Konforlu araçlarımız ve deneyimli şoförlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Lüks

Sizin için araçlarımızda rahatlığa önem veriyoruz. Lüks araçlarımızda kendinizi rahat bırakın ve anın tadını çıkarın.

SİZİ VE MİSAFİRLERİNİZİ

GÜVENLİ, KONFORLU, KALİTELİ & LÜKS BİR SEYAHAT BEKLİYOR